• Pożegnanie przedszkola

20.06.2021

17 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia.  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.

Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

• REMONT PIASKOWNICY

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci
              z przedszkola nr 140  serdecznie dziękują
              Panu Łukaszowi Przybylskiemu
              za odrestaurowanie dwóch piaskownic znajdujących
              się w ogrodzie przedszkolnym.

Zaangażowanie, życzliwość i chęć pomocy
              ze strony Pana Łukasza sprawiły, że dzieci
              już niedługo będą  mogły bawić się w nowej, bezpiecznej przestrzeni.

W ramach przeprowadzonej  renowacji została wymieniona  obudowa piaskownicy, zamontowano nowe deski oraz siatkę zabezpieczającą.

W imieniu naszej placówki
              oraz jej wychowanków przekazujemy
              Panu Łukaszowi wdzięczność
              za bezinteresowną pomoc i poświęcony czas.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci
              z przedszkola nr 140 „Pod Platanem”

• Dzień Dziecka w ogrodzie

14.06.2021

Dnia 10.06.2021r Magiczny Teatr Muzyczny poprowadził Warsztatowy spektakl animacyjny dla dzieci: ,,Bajeczny RocknRoll''

Tego dnia od godz 10.00 odbyły się trzy oddzielne imprezy - warsztatowe spektakle animacyjne dla każdej z grup.

Atrakcje dla wszystkich dzieci opłacone zostały ze składek

na Radę Rodziców.

• Przegląd wierszy Jana Brzechwy.

Międzyprzedszkolny przegląd wierszy Jana Brzechwy

„ Witajcie w naszej bajce”

Przegląd był skierowany do:

- dzieci z wrocławskich przedszkoli

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i przesłanie prezentacji wierszy na Przegląd. Wszyscy mali aktorzy zaprezentowali się wspaniale.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymują dyplomy i upominki.

Konkurs plastyczny "Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy"

Dziękujemy za przesłane pracy.

Laureaci:

I miejsce   Maja Radke

Martyna Krupka

II miejsce  Nikola Tworek

Maria Kida

III miejsce Wojciech Wierzba

Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy i upominki.

Zapraszamy do naszego przedszkola po odbiór dyplomów, upominków

oraz podziękowań dla nauczyceli.

A na koniec jeszcze raz głębokie ukłony kierujemy do  prezenterów wierszy

Jana Brzechwy, a także uczestników i laureatów konkursu plastycznego.

Organizatorzy: Małgorzata Ludwichowska i Barbara Wojtyra